TP-LINK TP-LINK MEDIA CONVERTER TL-FC311A-20 (TLFC311A20)

118.00

Opis

Producent: Tp-Link

Kategoria: Kable i taśmy

MEDIA KONWERTER WDM TP-LINK TL-FC311A-20 Najważniejsze cechy 1 port RJ45 10/100/1000 Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto MDI/MDI-XAutonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksuObsługa technologii WDM umożliwiającej przesyłanie oraz odbieranie danych na jednym włóknie światłowodowymZwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20 kmKompatybilny model: TL-FC311B-20 Zastosowanie produktu TL-FC311A-20 to gigabitowy media konwerter, który zapewnia dostęp do gigabitowego portu RJ-45 oraz gigabitowego portu światłowodowego ze złączem SC, przetwarzający sygnały elektryczne na sygnały optyczne i odwrotnie. Urządzenie może być zatem stosowane do użytku komercyjnego, np. w celu zapewnienia długodystansowej transmisji danych na potrzeby monitorowania bezpieczeństwa parku czy w sieciach bezprzewodowych. Działanie urządzenia Dzięki wykorzystaniu technologii WDM TL-FC311A-20 zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów zwykle przeznaczanych na okablowanie. Urządzenie wysyła sygnały, których fala ma długość 1550 nm, a odbiera na fali o długości 1310 nm. W związku z tym długość fali dla urządzenia, do którego podłączony jest konwerter, powinna wynosić odpowiednio 1310 nm w przypadku wysyłania sygnałów, natomiast 1550 nm w przypadku odbierania. Jednym z produktów TP-Link, które są zgodne z konwerterem TL-FC311A-20 jest urządzenie TL-FC311B-20. Inne funkcje Konwerter to urządzenie wolnostojące, ale może być także montowanie w szafie rack TP-Link, aby udostępniać funkcję automatycznego krosowania MDI/MDI-X na porcie TX, na którym szybkości połączeń są automatyczne negocjowane w trybie dupleksu. Specyfikacja techniczna SIEĆStandardy i protokołyIEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3zŚRODOWISKO PRACYDopuszczalna temperatura pracy0˚C – 50˚C (32˚F – 122˚F)Dopuszczalna temperatura przechowywania-40˚C – 70˚C (-40˚F – 158˚F)Dopuszczalna wilgotność powietrza10% – 90% RH, bez kondensacjiDopuszczalna wilgotność przechowywania5% – 90% RH, bez kondensacjiCECHY SPRZĘTOWEPorty• 1 gigabitowy port światłowodowy ze złączem SC• 1 port RJ45 10/100/1000 Mb/s (Auto MDI/MDI-X)Okablowanie sieciowe• Światłowód jednomodowy• Kabel UTP kat. 5, 5e (maks. 100 m)ZasilanieZasilacz zewnętrzny: 5 V/0,6 ADiody LEDPWR, Link/ActWymiary (S x G x W)94,5×73,0×27,0 mm (3,7×2,9×1,1 cala)Wave Length1550 nm TX, 1310 nm RXMEDIA KONWERTER I MODUŁTyp światłowoduŚwiatłowód jednomodowy 9/125 μm Maksymalny zasięg: 20 kmTyp okablowania: Światłowód jednomodowy

katalog c360
, maszyna do chleba
, krokomierz na rękę
, philips taph805bk
, drukarki
, wentylator biurkowy
, sieć a1
, m 12
, galaxy s21 plus
, 2700
, mała frytkownica
, redmi 9 4/64
, ipad pr
, format a6p a a4

yyyyy